$225 Package
PACKAGE Includes:
1-Evaluation Lesson
3-Private Lessons
2-Group Lessons
NEW STUDENTS ONLY
*All packages must be used within 180 days of Purchase
$99.00 Package
1-Private lesson
$89.00 Package
3-Small Fry Lessons
(20-minute lessons)